OSIĄGNIĘCIA - ABIGAIL BERTOSZ

ABIGAIL BERTOSZ

15.05.2012

(BEN Róża Pustyni & BERINDA ROKADA)

Data Miejsce Ranga Ocena Lokata i tytuł Sędzia
Klasa baby - dla psów/suk w wieku do 6 miesięcy
23.09.2012 Zielona Góra krajowa wybitnie obiecująca lok.1 NBwR Jerzy Prywiński
30.09.2012 Wrocław międzynarodowa wybitnie obiecująca lok.I Mirosław Redlicki
14.10.2012 Zabrze krajowa wybitnie obiecująca lok.I Magdalena Kozłowska
20.10.2012 Częstochowa krajowa wybitnie obiecująca lok.1 NBwR Anna Rogowska
Klasa szczeniąt - dla psów/suk w wieku od 6 do 9 miesiecy
30.11.2012 Świebodzice krajowa wybitnie obiecująca lok.2 Andrzej Zamoyski
20.01.2013 Będzin krajowa wybitnie obiecująca lok.1 NSZwR Judge Vincent O Brien
26.01.2013 Głogów międyznarodowa wybitnie obiecująca lok.2 Sean Delmar
Klasa młodzieży - dla psów/suk w wieku od 9 do 18 miesięcy
02.03.2013 Zielona Góra międyznarodowa doskonała

lok.1 NJwR
Zw.Młodz.

Jan Gajewski
16.03.2013 Katowice międyznarodowa bardzo dobra bez lokaty Kari Jarvinen
07.04.2013 Zabrze krajowa doskonała bez lokaty Jadwiga Niciewicz
21.04.2013 Inowrocław krajowa doskonała lok.3 Maciej Kozber
28.04.2013 Opole międyznarodowa doskonała bez lokaty Jarosław Matyas
03.05.2013 Bydgoszcz krajowa doskonała lok.3 Anna Rusinowska
05.05.2013 Praga międyznarodowa doskonała bez lokaty Jirina Jandova
26.05.2013 Świebodzice krajowa doskonała lok.1 NJwR
Zw.Młodz.
Marija Kavcic
23.06.2013 Jelenia Góra krajowa doskonała lok.1 NJwR
Zw.Młodz.
Marek Lewandowski
UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI
Klasa Pośrednia - dla psów/suk w wieku od 15 do 24 miesięcy
18.08.2013 Nowy Sącz krajowa doskonała lok.2 Sebastian Harnik
21.09.2013 Zielona Góra krajowa doskonała lok.3 Iwona Matuszewska
22.09.2013 Bytom krajowa doskonała

lok.1 CWC,
NDSwR,

BOB, BOG III

Anna Rusinowska
29.09.2013 Wrocław międyznarodowa doskonała lok.1 CWC Katarzyna Fiszdon
05.10.2013 Koper international excellent place 1 CAC Guenther Ehrenreich
06.10.2013 Koper international excellent place 1 CAC Tomasz Borkowski
13.10.2013 Gorzów Wlkp. krajowa doskonała lok.2 Marek Lewandowski
02.11.2013 Praga international excellent place 4 Terezia Gargusova
01.12.2013 Świebodzice krajowa doskonała lok.1 CWC,
NDSwR
Colette Muldaoon
30.03.2014 Jarosław krajowa doskonała lok.2 Aleksander Waszkowski
12.04.2014 Grudziądz krajowa doskonała lok.1 CWC Lilianna Bachurzewska
UKOŃCZONY CHAMPIONAT POLSKI
Klasa Championów - dla psów/suk posiadających tytuł championa
16.05.2015 Świebodzice krajowa doskonała lok.1 CWC Andrzey Zamoyski
14.06.2015 Jelenia Góra krajowa doskonała lok.2 Waldemar Mrowiec
           
20.06.2015 Bled - Słowenia international excellent lok.1 CAC,
Res.CACIB
Joe LOBB
           
21.06.2015 Bled - Słowenia international excellent lok.1 CAC,
Res.CACIB

Keith LOVELL

UKOŃCZONY CHAMPIONAT SŁOWENII
 06.12.2015  Świebodzice   krajowa   doskonała   lok.1, CWC, NSwR, BOB Svante Frisk ( SE ) 
 15.10.2016 Jelenia Góra   krajowa   doskonała   lok.1/1, CWC Sebastian Harnik ( PL ) 

 

ZOBACZ WSZYSTKIE

Zostańmy w kontakcie

Agnieszka i Marek Anufrowicz
Stara Kamienica 6
email: agajg@op.pl
tel. 604 894 298