Osiągnięcia - SOPELE Hard River

SOPELE Hard River

06-04-2015

(Bernerdalens JACKPOT & DOLCE VITA Bersett)

Data Miejsce Ranga Ocena Lokata i tytuł Sędzia
Klasy szczeniąt dla psów/suk w wieku od 6-9 miesiecy 
06.12.2015 Świebodzice krajowa wybitnie obiecująca lok.1, NSZwR Svante Frisk ( SE )
Klasa młodzieży - dla psów/suk w wieku od 9 do 18 miesięcy 
24.01.2016 Lubin krajowa doskonała lok.1 , NJwR , Zw.Mł Sebastian Harnik ( POL)
31.01.2016 Sosnowiec krajowa doskonała lok.1 , Zw.Mł. Flera Chaikovskaya (RUS)
05.03.2016 Zielona Góra międzynarodowa  doskonała lok. 4/15 Mariola Semik  ( POL)
02.04.2016 Nitra - Słowacja międzynarodowa  doskonała lok.1/10 CAJC Sebastian Harnik ( POL )
03.04.2016 Nitra - Słowacja międzynarodowa  doskonała lok.1/9  CAJC   Tibor Havelka ( SK )
24.04.2016 Opole międzynarodowa doskonała lok.1/12 Zw.Mł. ,NJwR Janusz Opara ( POL )
UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT POLSKI
29.05.2016 Litoměřice ( CZ ) międzynarodowa doskonała lok.3/7 Vesna Bojovic ( SRB )
10.06.2016 Nitra-Słowacja krajowa doskonała lok.1/4 CAJC Milan Biros ( SK )
UKOŃCZONY MŁODZIEŻOWY CHAMPIONAT SŁOWACJI
11.06.2016 Nitra-Słowacja międzynarodowa doskonała lok.2/3 Sona Heldova ( SK )
Klasa Pośrednia - dla psów/suk w wieku od 15 do 24 miesięcy
07.09.2016 Asenovgrad (Bułgaria) międzynarodowa doskonała lok.1/1 ,CAC,CACIB Antonio Mracevic (MNE)
08.09.2016 Asenovgrad (Bułgaria) międzynarodowa doskonała lok.1/1 ,CAC,CACIB Georgi Hristozov (BG)
09.09.2016 Asenovgrad ( Bułgaria ) międzynarodowa doskonała lok.1/1 ,CAC,CACIB,BOB Chris Zeniou (CYP)
UKOŃCZONY CHAMPIONAT BUŁGARII
25.09.2016 Wrocław międzynarodowa doskonała lok.1/5 ,CWC Krystyna Opara ( PL )
02.10.2016 Rybnik krajowa doskonała lok.2/7 Janusz Opara ( PL )
15.10.2016 Jelenia Góra krajowa doskonała lok.1/2,CWC,NDSwR,BOB,BOG II 2 Sebastian Harnik ( PL )
16.10.2016 Jelenia Góra krajowa doskonała lok.1/1 ,CWC , NDSwR ,BOB Jean-Francois Vanaken (B)
29.01.2017 Sosnowiec krajowa doskonała lok.1/2 ,CWC ,NDSwR, BOB, BOG II 2 Jana Štefancová (SK )
04.03.2017 Zielona Góra międzynarodowa doskonała lok.1/2 ,CWC , CACIB, BOS Maciej Kozber (PL)
01.04.2017 Świebodzice krajowa doskonała lok.1/1 ,CWC ,NDSwR Jarosław Grunt (PL)
06.05.2017 Lucenec (Słowacja) międzynarodowa doskonała lok.1/2 ,CAC Martin Priehoda (SK)
07.05.2017 Lucenec (Słowacja) międzynarodowa doskonała lok.1/2 ,CAC, res.CACIB Csepai Istavan (HU)
UKOŃCZONY CHAMPIONAT POLSKI
Klasa Championów - dla psów/suk posiadających tytuł championa
20.08.2017 Legnickie Pole krajowa doskonała lok.1/1 CWC, NDSwR, BOB  Jarosław Grunt (PL)
16.09.2017 Nitra (Słowacja) międzynarodowa doskonała lok.1/2 CAC,CACIB,BOB Sebastian Harnik (PL)
UKOŃCZONY INTERCHAMPIONAT (C.I.B.)
17.09.2017 Nitra (Słowacja) międzynarodowa doskonała lok.2/2 res.CAC Milan Biros (SK)
14.10.2017 Jelenia Góra krajowa doskonała lok.1/1 CWC, NDSwR, BOS Pedro Ivo Santos Bispo (PT)
09.09.2018 Kołobrzeg międzynarodowa doskonała lok.1/2 CWC ,CACIB, BOS Katarzna Fiszdon (PL)
06.10.2018 Jelenia Góra krajowa doskonała lok.1/1 CWC, NDSwR, BOS Jarosław Grunt (PL)
07.10.2018 Jelenia Góra krajowa doskonała lok.1/1 CWC Dragon Babic (RS)
26.10.2018 Bratysława (Słowacja) międzynarodowa doskonała lok.1/2 CAC, CACIB Ingrid Mikulasova (SK)
UKOŃCZONY CHAMPIONAT SŁOWACJI
27.10.2018 Bratysława (Słowacja) międzynarodowa doskonała lok.2/3 Georgiy Oishchenko (UA)
28.10.2018 Bratysława (Słowacja) międzynarodowa doskonała lok.1/2 CAC, CACIB, BOB Anne-Marie Class (FR)
Qualification for Crufts 2019
ZOBACZ WSZYSTKIE

Zostańmy w kontakcie

Agnieszka i Marek Anufrowicz
Stara Kamienica 6
email: agajg@op.pl
tel. 604 894 298